Nemusíme trpět nedostatkem
Like | harcov.cz | 3 května, 2026 | Zboží
Člověk by musel být skutečně hodně naivní, aby uvěřil tomu, že se dá v dnešní době žít bez peněz. Všichni víme, že peníze jsou pro naši existenci důležité a že bychom bez nich sotva obstáli. A i kdybychom obstáli, měl by náš život k tomu považovanému za kvalitní velice daleko. Bylo by to jako ony pověstné nebe a dudy. Bez peněz bychom byli chudí, a i když prý chudoba cti netratí, nechce nikdo chudý být. Raději budeme bohatí a bez špetky té cti, než abychom byli chudými vzory ctnosti. A tak si vyděláváme nejrůznějšími způsoby. A neustále doufáme, že dokážeme ...