Proč máš tolik modřin na nohou? To Tě někdo bije? Slyšíte občas podobné otázky od svých kolegyň z práce? Už to ani nevnímáte, viďte? Tu bolest. Tak jste si zvykla na každodenní trasu obývacím pokojem, kdy občas zavadíte o roh stolu, nebo o křeslo, které se Vám den co den motá pod nohy. A ejhle, modřina je na světě!
A co teprve při úklidu! Musíte posouvat křesla, pěkně jedno po druhém, abyste mohla pořádně vysát prach! To teprve naskáčou modřiny. Už jste z této situace celá nesvá?

Tak něco, proboha, udělejte!
Tak ty křesla prostě vyhoďte!
Že se nám to lehce říká? To máte pravdu. Říká se nám to velmi lehce, protože my víme, co říkáme!
Nevyhazujte jen křesla, ale celou sedačku, a nahraďte ji jinou. Věřte, že rohové sedačky jsou v menších bytech velmi oblíbené! A je naprosto jasné, proč.
1. Vypadají velmi luxusně.
2. Vyplní krásně roh místnosti, a proto nepřekážejí.
3. Nemusíte k nim kupovat ani jedno křeslo. Stačí taburet.
4. A jako perlička na konec: mohou být i rozkládací! A to je bonus k nezaplacení!

Tak co Vy na to? Není to nápad, kterým můžete dát sbohem modřinám a vysvětlování a přesvědčování kolegyň v práci, že Vás muž doopravdy nebije? Že skutečně nejste obětí domácího násilí? Že šlo o pouhopouhé, a to velmi špatně rozmístěné kusy nábytku ve Vašem obývacím pokoji! Jestli Vám to uvěří, to už bude jen na nich.
Není úžasné vědět, že po každém procházení obývacím pokojem budete mít pocit vzdušnosti a volnosti? Že prostor obývacího pokoje se opticky zvětší?
A když zvolíte onen zmiňovaný bonus v podobě slov: rozkládací rohová sedačka, pak získáte místo pro přespání návštěvy, ale také prostor úložný! Obojího není nikdy dost!

Umíte si představit tu pohodu, až vyměníte sedací soupravu s křesly za velmi praktickou rohovou sedačku bez křesel, která budou zbytečná? Roh místnosti bude vyplněn beze zbytku.
Vy usednete večer s oblíbeným šálkem čaje do nové sedací soupravy, zjistíte, že můžete i pohodlně ulehnout, a že zítra budete mít vysávání obývacího pokoje brzy hotové! Nebudete muset stěhovat nábytek z jednoho místa na druhé!