Ptáte se, co to TepFaktor je? Komu je určen, kam se vydat v případě zájmu o hru a jak dlouhý časový úsek zde strávíte?

Co to je?

TepFaktor (dále již jen TF) je týmová hra s tématikou Pirátů z Karibiku inspirovaná slavným francouzským televizním pořadem Pevnost Boyard – soutěží, kde několikačlenný tým plní úkoly a snaží se vyhrát určitý finanční obnos. Chtěli byste zažít podobné dobrodružství ovšem bez všemožné havěti, skákání z vysokých výšek do vody apod.? Tak právě TF je tu pro vás.
TF je vhodný pro utužení kolektivu a školní či rodinný výlet.
pevnost  boyard

Jak hra probíhá?

Stačí sestavit 2 – 5členné týmy a splnit dvacet základních a čtyři prémiové úkoly. Dvacet úkolů je rozděleno do čtyř kategorií – kategorie prověřující vaši fyzickou zdatnost, logické uvažování, manuální zručnost a trpělivost. V každé této kategorii máte splnit pět úkolů, přičemž po úspěšném zdolání získáváte kód, po jehož složení máte možnost dostat se ke splnění premiérového úkolu z každé disciplíny. Kódy z těchto čtyř premiérových místností vám pak odemknou truhlu s „pokladem“.
Úkoly můžete plnit libovolně, máte na ně neomezený počet pokusů, nicméně na každý úkol máte časový limit, během něhož musí všichni účastníci dojít do cíle. I proto je nutné s přáteli spolupracovat a komunikovat, abyste dosáhli kýženého výsledku.
jack sparrow

Jak dlouho hra trvá?

Jak dlouho hru budete absolvovat, záleží na vás. Udává se, že průměrně hráči v aréně stráví cca 4 hodiny. Na výlet si však s klidem vyčleňte celý den, v místě se též nachází občerstvení, dokonce zde můžete i přespat v jednom z 12 bungalovů. Ubytování je též nabízeno i s možností volby snídaně.

Kde se TF nachází a je nutná rezervace předem?

Aréna se nachází v obci Chotilsko poblíž Slapské přehrady.
Abyste měli jistotu, že se na vás dostane, místo si raději zamluvte předem prostřednictvím rezervačního formuláře.