Nemusíte se zrovna jmenovat Míra, tedy Jaromír nebo Miroslav, abyste si pořídili skříně na míru https://www.sten-skrine.cz/. Tento nábytek je určen pro každého a mohl by vám vyhovovat z následujících důvodů:

Vestavby lze umístit i do neobvyklého tvaru místnosti – obrovskou výhodou tohoto řešení je tvarová rozmanitost, s níž lze překrýt různé výklenky, zákoutí, arkýře, předsunutí, schodiště, půdní či sklepní prostory, zešikmené stropy či stěny, zaoblené rohy atp. Docela jednoduše umístíte vestavbu pod schody a vytvoříte tím využitelný prostor pro ukládání vašich věcí. Bude to vhodné řešení i z estetického hlediska, neboť posuvné dveře mohou mít velmi zajímavé dekory.

oblečení ve skříni

Posuvné dveře nejsou křídlové – s křídlovými dveřmi skříní si mnohdy opravdu dokážeme, jak se říká, „užít“. Kupříkladu ráno, kdy nemáte zrovna času nazbyt a potřebujete se urychleně převléknout z pyžama do civilního oděvu, se vám mohou křídlové dveře připlést do cesty, zakopnete o ně a upadnete, rozlijete přitom šálek s čajem nebo sirup z černého rybízu s minerálkou, čímž obarvíte koberec, a jak se o dveře praštíte, ještě jim uvolníte šrouby v pantech, takže se budou křížit a špatně zavírat. Tohle u posuvných dveří odpadá, posouváte je jen do strany a před dveřmi je volný prostor, který je také lépe průchozí.

vestavěná skříň

Vnitřní uspořádání – když si pořizujete skříň v obchodu s nábytkem, musíte počítat s tím, že půjde o sériovou výrobu, a že všechny skříně tohoto typu budou mít shodné vnitřní uspořádání. Musíte se tedy přizpůsobit vy jemu, a podle toho také umístit do skříně vaše věci. U skříní na míru je to opačně, tam sice existují určité moduly, které si zákazník může vybrat a libovolně nechat poskládat, ale v zásadě lze vyrobit nábytek i s vnitřní dispozicí přesně podle specifických požadavků, např. pro situace, kdy lidé skladují sběratelské exponáty, anebo předměty většího objemu, např. nafukovací rafty či kajaky nebo objemné peřiny s prachovým peřím, peřové spacáky a další speciální outdoorové vybavení.