Kdo z nás by neměl rád Silvestr? Snad úplně každý. Pokud plánujete nějaké to silvestrovské posezení s vašimi kamarády a nechcete, aby se jednalo pouze o povídání si a koukání na televizi, pak pro vás máme radu. Co takhle Silvestr oživit a zažít nějakou tu legraci? Přinášíme vám pár rad a tipů na hry, které vás rozhodně pobaví a hlavně zabaví.
šampaňské na oslavu
Co takhle dabování? Rozhodně se u toho zasmějete. Pusťte si na DVD nějaký váš oblíbený film a rozdělte si role. Dále stačí už jen zapojit fantazii a zábava může začít. Divili byste se, co mnohdy dokáže z takového filmu ve vašem podání vzniknout. Možná návrh na nový scénář?
A co třeba kreslení? Rozdělte se do týmů a navzájem se malujte. Můžete kreslit karikatury nebo portréty. Ten, který se bude líbit nejvíce, vyhrává. Tuhle hru můžete vylepšit i tím, že můžete hádat, kdo je vlastně na obrázku nakreslen.
Znáte hru zvanou hlad? Najděte všechny možné potraviny, které se ve vašem domě nebo bytě nachází a jednomu z vašich návštěvníků zavažte oči. Tento člověk bude po ochutnání každé potraviny hádat, co vlastně jedl. Ten, kdo uhodne nejvíce potravin, které zkonzumoval, vyhrává.
Jedna z nejlepších her pro takový večer je Pantomima. Úplně nejlepší je ji hrát v době, kdy už nikdo nevidí úplně ostře a nechodí zrovna rovně. Jako námět můžete použít cokoliv, co vás zrovna napadne. Může se jednat o večerníčky nebo seriály. Prostě cokoliv, co vás zrovna napadne. Vyhrává ten, který uhodne nejvíce předvedených věcí.
barevný ohňostroj
Slyšeli jste někdy o hře Dřevo a nos? Tato hra se hraje kolem stolu a všichni stojí tak, aby viděli na toho, kdo hru vede. Opakují se slova dřevo, nos v libovolném pořadí a při slově nos se hráči musí chytit svého nosu a na slovo dřevo se musí dotknout stolu. Vždy se hraje dvěma rukama, aby nikdo nemohl podvádět. Ten, kdo se splete, ze hry vypadává.
Doufáme, že vám naše tipy na hry pomohly a vy si užijete parádní zábavu.