Šaty jsou typickým oblečením, které ženy milují, často nosí a mají jich samozřejmě nespočet. Co se však neví je to, že se hodí na nošení i po skončení léta nebo alespoň ty, které jsou pro podzim ideální volbou.
portrét u stromu

Teplé šaty z plsti

O plsti se ví, že je to materiál, který dokáže udržovat teplo. Tato skutečnost vám může hrát do karet v případě, že se venku počasí o něco více ochladí. Seženete je v různém střihu – dlouhé nebo krátké, s doplňky nebo bez, ale i vzorované nebo zcela jednoduché. Nabídka barev je taktéž bohatého zaměření, a tak budete mít určitě z čeho vybírat.

Pletené šaty – co víc si přát

Vlna je vždy ta, která nejen překvapí, ale poskytne i dokonalý outfit, teplo materiálu a samozřejmě pohodlí. Momentálně je na vrcholu a z jejího sortimentu šatů si můžete vybírat „jedna báseň“. Tento typ, jakým jsou pletené šaty se hodí do každého počasí, nejlépe k vysokým kozačkám a jsou ideální na všechny společenské události nebo oslavy. Nepopíratelně v nich zazáříte i v práci, kde v nich budete mít pohodlí a budete působit elegantně.
ruce s prsteny

Kostýmový typ šatů

Kostýmy jsou především formálního oblečení, ovšem jejich dokonalost můžete využít i na neformálních událostech. Co je jejich opravdová přednost? Zcela jistě to je sako, které doplňuje samotné šaty. Nemusíte si tedy vybírat z vašeho šatníku vrchní díl oděvu, který vám zakryje ramena a ochrání vás před větrem. Budete ladit jako celek a vypadat módně a žensky.

Košilové a Káro šaty

Hitem podzimu se stal styl košile. Káro, které bylo kdysi nesmírně oblíbené a nošené, zažívá comeback a módní návrháři se v tomto směru realizovali, jak to jen šlo. Šaty, které vám pomůžou vypadat mladší a sexy, jsou naprostým trendem, který byste si měla na podzim nejen sehnat do vašeho šatníku, ale i obléknout. Působit v nich budete bezprostředně, šik a trochu i nevinně, díky tomu, že z vás udělají „roztomilé děvčátko“.