Začalo se vaše dítě chovat podivně? Tráví moc času na internetu? Začalo se zajímat o podivná stvoření mýtických rozměrů a občas máte pocit, že se sexuálně ukájí na polštáři s potiskem dívky z animovaného seriálu? Možná by vám mohl pomoci tento stručný návod.
culíkatá blondýna
 
A)      Weebs, incels a weaboos
Největší skupina podivných individuí, které můžete najít na internetu. Všechny je spojuje jedno – naprosto zbožňují a milují japonskou kulturu, anime (animované seriály a filmy japonským stylem), samuraje. Pravděpodobně mají nějaké plakáty svého oblíbeného seriálu, nějaké sběratelské kousky, nedávno vás prosili o koupi katany (japonského meče). Tady až nezdravá láska k 2D ženám či mužům. Tohle všechno pak znásobte třikrát – fanatismus ohledně Japonska, sexuální vzrušení u anime, sledování erotických anime a zkoušení jutsu (ninja techniky z jednoho seriálu) a máte krásný náběh na něco pořádně divného.
 
B)      Furries
Chlapci, dívky, ženy a muži, kteří se oblékají do velkých kostýmů zvířat, ve kterých pravděpodobně i tráví celý den. Posedlost zvířaty, antropomorfickými, je tady veliká. Je tu velmi tenká hranice mezi tím, že se jim to opravdu líbí a dělají to z radosti, což je moc hezké a neškodné a poté mezi tím, kdy v těchto oblecích mají sex. Kromě náběhu na bestialitu mají rádi taky japonské anime.
šedovláska s brýlemi 
C)      Non-genders
Výdobytek moderního sociálního inženýrství a rozvoje gender studies. Non-binary osoby jsou takové osoby, které se neztotožňují s binárním pohledem na pohlaví (muž a žena). Kromě těchto existuje  totiž dalších 74 pohlaví, protože pohlaví je sociální konstrukt a není určeno reprodukčními orgány.
 
D)      Čarodějky, goths a upíři
Pokud se vaše dítě obléká do černé i v létě, nosí upíří zuby a tančí na seriózní hudbu o sebevraždě, tak je pravděpodobně něco z výše zmíněného. Láska k anime je sdílená tak nějak všude.
 
Je třeba se toho bát? Nikoliv! Měli bychom se právě naopak oprostit od toho, že budeme kritizovat každou zálibu, která někoho dělá šťastným, byť je to sebedivnější z našeho pohledu. Je blbé, když je danému člověku 50 a stále se dívá na 12 leté animované dívky? Ano, to je blbé.