Každý z nás potřebuje, pohladit, obejmout když je nám smutno, nikdo nevydrží být dlouho single.  Seznámení se občas stává opravdu náročné a v dnešním moderním světě nám dává zabrat. Když jdeme s mužem na první schůzku, musíme se řádně připravit, když si muž není jistý místem, nebojte se pomoci s výběrem, nějakou útulnou kavárnu nebo restauraci určitě znáte a být na „domovské“ půdě se vyplatí. Budete se cítit lépe a uvolněně, užijete si příjemné posezení.

káva


Přípravy na schůzku po dlouhé, ale i krátké, nebývají lehké. Všechno musí mít svůj řád a my ženy rozhodně nikdy nic nezanedbáme. V dnešní moderní době, kdy jsou ženy příliš nalíčené, umělé, muži začínají vyhledávat spíše decentní ženy. Muži mají několik pravidel,jak si vybírají ženy a mají jasno, co je odradí a co je zaujme.  Muže zajímá mnoho věcí, o kterých ženy ani nevědí, detaily bývají při výběru partnerky důležité a rozhodující.

srdce

 

Jestli už víte, že nechcete být dále single, buďte na první schůzku dobře připravená a nic nepodceňujte. Nikdy nevíte, kde toho Vašeho prince na bílém koni potkáte, starejte se o sebe a mějte se ráda! Když přijde na seznámení a první schůzku, nebojte se napsat seznam, co všechno potřebujte připravit a ujasnit si jaká chcete být, přeci svá a jedinečná.


·         Vyberte správné oblečení a boty.

·         Zvolte decentní make-up a doplňky.

·         Buďte přirozená, jste krásná žena!

·         Mějte vlastní názor, vy víte, co si chcete objednat k pití i jídlu.

·         Trapnou minutu ticha zažijete na každém rande, nebojte se, je to normální.

·         Vulgární vyjadřování nechte doma, jste dáma.

·         Nevychrlte celý svůj životní příběh na první schůzce, poznávejte se postupně.

·         Nevypijte hodně vína, alkohol odbourává zábrany, které na první schůzce mají zůstat „nezbourány“.

láska

 
Buďte to Vy a ne nikdo jiný, mluvte pravdu a nedělejte ze sebe jiného člověka. Být přirozená, jak vzhledem i chováním bývá největší úspěch!