Vždycky jsem si říkala, že bych chtěla taky vymyslet nějaké oblečení. Móda mě zajímá už hodně dlouho. A já jsem si řekla, že to zkusím. Vždyť je přece tolik módních návrhářů, kteří začali s nulou a jak se vyšvihli. Teď mám na mysli třeba nějaká ta významná jména a luxusní módní značky. Jistě si představíte nějaké luxusní módní značky, které stojí nehorázné peníze. Ale abych byla upřímná, tak vám musím říct, jak jsem se setkala s jedním případem. Byla jsem na výletě v Praze. Praha byla vždycky můj sen tam bydlet, ale nikdy jsem neměla dostatek odvahy tam bydlet. Tak jsem tam jezdila alespoň asi pětkrát ročně, jen tak na nákupy a jen tak se podívat po památkách nebo si sednout na kávu. Viděla jsem tam jeden luxusní Boutique na ulici Pařížské. Ulici Pařížská jistě každý zná a nemusím ani vysvětlovat, co na ulici Pařížská se prodává. Ano, samozřejmě máte pravdu. Na ulici Pařížská jsou samé luxusní značky. A abych pokračovala. Tak právě na ulici Pařížské jsem našla jednu kabelku.

Ráda nakupuji módu.

Musím říct, že stála skoro osmdesáti tisíc korun. Ale na druhou stranu musím říct, že byla tak ošklivá, že já bych si ji nekoupila ani z tržnice za dvě stovky. Musím říct, že mám ale docela dobrý vkus. Zatím mi to řekli všichni, že vkus mám dobrý. Ale někdy to tak bývá, že úplně drahé věci bývají úplně škaredé. Tady totiž neplatí, že co je drahé, to je hezké. Já jsem se už o tom přesvědčila několikrát. Taky jistě znáte tu módu, kdy byla móda škaredých bot. Myslím, že se to jmenovalo ugly boot. Nebo se mýlím? Ale byla to tak jako tak děsná móda a já jsem se k té módě ani nepřipojila. Koupit si zablácené a potrhané tenisky za dva tisíce korun? Takto mi je může zařídit i syn, ten je umí rychle zničit a zadarmo. Bylo to tak, že čím se raději boty, tím dražší. Chápete to? Co je to za módu? Mě se líbí pěkné a nové kousky. Dlouho. A já jsem si řekla, že to zkusím. Vždyť je přece tolik módních návrhářů, kteří začali s nulou a jak se vyšvihli.

I taková je móda.

Teď mám na mysli třeba nějaká ta významná jména a luxusní módní značky. Jistě si představíte nějaké luxusní módní značky, které stojí nehorázné peníze. Ale abych byla upřímná, tak vám musím říct, jak jsem se setkala s jedním případem. Byla jsem na výletě v Praze. Praha byla vždycky můj sen tam bydlet, ale nikdy jsem neměla dostatek odvahy tam bydlet. Tak jsem tam jezdila alespoň asi pětkrát ročně, jen tak na nákupy a jen tak se podívat po památkách nebo si sednout na kávu. Viděla jsem tam jeden luxusní Boutique na ulici Pařížské. Ulici Pařížská jistě každý zná a nemusím ani vysvětlovat, co na ulici Pařížská se prodává. Ano, samozřejmě máte pravdu. Na ulici Pařížská jsou samé luxusní značky. A abych pokračovala. Tak právě na ulici Pařížské jsem našla jednu kabelku.