.

Jestli se ptáte, co je to jakási IQOS cigareta, máme pro Vás odpověď. Tato IQOS cigareta je podobná cigaretě elektrické. Jenže se v ní pomocí baterie ohřívá opravdický tabák, ale při kouření IQOS od Vás neodchází žádný kouř. Takže to není ani klasické kouření tabákových výrobků, ani elektronická cigareta, ve které se zahřívá esence a člověk vdechuje pouze její výpary s příchutí a různou silou nikotinu. U IQOS tedy nevdechujete kouř plný škodlivin pro lidské tělo, ale vdechujete výpary zahřívaného tabáku.
kouř

Jaký má vliv IQOS cigareta na zdraví?

Výrobce IQOS cigaret, která se u nás začala první prodávat, je Philip Morris. Ten je taktéž výrobcem mnoha tabákových výrobků. Philip tvrdí, že od roku 2008, kdy je IQOS cigareta v jeho laboratořích ve výzkumu, už vydal na tento výzkum přes 2 miliardy dolarů. Podle něj je tedy jasné, že nemají ještě studie o dlouhodobém užívání IQOS cigaret, ale tento inovativní způsob kouření je daleko „zdravější“ než dlouhodobé kouření cigaret.

Jak IQOS funguje?

U nás se označují všechny složky, které potřebujete ke kouření IQOS značkou Heets. Je možné, že už jste toto označení viděli například v trafikách Geco. Budete tedy potřebovat: držák, speciální náplně a nabíječku. Tabáková náplň Heets (krátká dutinka se speciálním tabákem s filtrem) vložíte do držáku (IQOS). Poté aktivujete tlačítkem start a užíváte si chutě tabáku. Tabák se zahřívá zhruba na 350°, normální tabák se v cigaretě spaluje na 600° a výš. Pokud by se při zahřívání držák přehříval, je opatřen pojistkou a sám by se vypnul. Po dokouřené náplni Heets je potřeba vždy vyhodit náplň a IQOS dobít. Máte k dispozici nabíječku, která Vám umožní dobít 20x IQOS (slouží podobně jako powerbanka), jelikož uschovává energii pro nabíjení anebo můžete klasicky dobíjet přes zásuvky.
zákaz kouření

.

Výhody IQOS oproti kouření cigaretových výrobků

·         Díky tomu, že se tabák v IQOS pouze zahřívá, se snižuje množství škodlivých látek, které člověk kouřením vdechuje až o 95%!
·         Má zcela totožnou chuť jako kouření cigaret jen s tím rozdílem, že nejste načichlý cigaretovým kouřem
·         Snižuje zdravotní rizika spojená s kouřením
·         Nemusíte se zatěžovat s dýmem ani popelem

IQOS cigareta – převratný výrobek!
4.3 (86.32%)19
.