Pokud se na našem účtu objeví minimální suma, většinou jen málokdo zůstává v klidu. Ti otrlejší z nás věří, že nějak bylo, nějak bude, jiní se smíří s faktem, že už se to nikdy nezmění. Jenže opak může být pravdou přátelé! Tvrdíte, že ne, že máte záznam v registru, nebo nemůžete doložit příjem? Věřte, nebo nevěřte, i přesto! Mnozí z vás právě v tuto chvíli zpozorní. Poučeni z předešlých chyb, kdy naletěli nepoctivcům, zaplatili tučné částky za nic, bývají logicky skeptičtí i k sebelepší nabídce.
nenechat se dluhy převálcovat
Ovšem teď je všechno jinak! Prvním si http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/2315683-firma-redevco-koupila-za-miliardu-secesni-budovu-city-palais-v-centru-prahy gnálem solidního a korektního jednání je fakt, že na začátku nevybíráme žádný vstupní poplatek! Není důvod, chceme klientovi pomoct a naší odměnou je tak jako v bance normální úrok. Ovšem za neporovnatelných podmínek jako v bance! Tak například nevadí ani exekuce, ani záznamy v registrech dlužníků. Naše hypotéky a ostatní úvěrové produkty, jsou určené široké veřejnosti a to jak pro podnikatele, tak pro fyzické občany.
finance na cokoli
Je nám jasné, že byste rádi věděli kolik a jak dlouho budete muset dluh splácet. Možná se budete divit, možná budete překvapeni, ale vše je na vás. Zkontaktujte naše finanční specialisty, kteří vám pomocí systému americká hypotéka kalkulačka jasně řeknou, jak vysoké bude každoměsíční zatížení. Splácet můžete až 30 let a splátky si nastavte dle aktuální finanční situace. Velkou výhodou je, že předem nemusíte mít naspořené žádné úspory a nemusíte složitě shánět ručitele. Stačí vlastnit nemovitost a je hotovo! Postaráme se úplně o všechno, odhadem počínaje a zápisem do Katastru nemovitostí konče. Klient je po celou dobu zástavy majitelem, žádný převod na úvěrovou firmu! Působíme v oblasti finančního poradenství mnoho let. Dokážeme předem odhadnout vaše potřeby a vybrat logicky ten nejlevnější produkt z bohaté nabídky. Stačí se spolehnout a pomoct si k penězům klidně hned zítra. Ano, zítra, úvěry většinou vyřizujeme do 24 hodin!