Milujete sluníčko, ale radši byste si o víkendu ráno přispali, než aby vás budily vtíravé sluneční paprsky? Chcete vaše okna ochránit před větrem, kroupami nebo před zloději? Pokud máte rodinný dům, tak jednou z několika věcí, které oceníte, dá se říci každý den, jsou praktické, moderní a designové předokenní rolety.
stažené žaluzie.jpg
Pořiďte si kvalitní předokenní rolety pro váš dům a užívejte si dlouhé řady jejích praktických vlastností, které velice oceníte, a to ve dne i v noci. Vybrat si můžete z různých typů ovládání – ruční nebo elektrický pohon.
Výhody předokenních rolet
· Ochrana před slunečním svitem
· Ochrana před hlukem během vašeho spánku
· Ochrana před mechanickým poškozením oken povětrnostními a jinými vlivy
· Ochrana před zloději
· Designový prvek a doplněk rodinného domu
Pokud už váš rodinný dům stojí, a přesto byste chtěli mít předokenní rolety, nemusíte se obávat nějaké složité montáže či stavebních úprav. Vše jde naprosto snadno a dodatečná montáž na rodinný dům není vůbec žádný problém.
zatažená okna.jpg
Okuste skvělé vlastnosti tohoto druhu stínící techniky, který si velice rychle oblíbíte a nebudete si bez něj umět představit každý den. Přes den vám zajistí doma nepřítomnost slunečních paprsků a také tepla, v noci zase skvěle izoluje okolní hluk z venku, takže se vám bude mnohem lépe spát a vy si tak budete moci užít dlouhý a ničím nerušený plnohodnotný spánek. Výhodu spatříte i v tom, pokud odjedete na víkend pryč nebo na dovolenou, pak tento stínící prvek splňuje i ochrannou funkci domu, kdy tak znemožňuje přístup zlodějům nebo chrání vaše okna před kroupami nebo větrem, a vy tak můžete být v klidu i během vaší nepřítomnosti v domě.
Pokud se vám investice do předokenních rolet zdá vysoká, rozhodně určitě s jejich koupí neváhejte a neotálejte, přinesou vám spoustu užitečných vlastností, ze kterých budete nadšeni.