Sedací vak by neměl chybět v žádném dětském pokoji dorůstajících potomků. Všimli jste se také, že jen co přijdou ze školy, svalí se i v oblečení do postele a hrají nějaké hry na mobilu, nebo si s někým dopisují? Leží vám v povlečení opravdu v těch džínech, ve kterých zrovna prošli přeháňkou, mají nohavice od bláta a vůbec jim to nevadí? Vždyť je to k vzteku. Po vaší domluvě se synáček neochotně převlékne do domácích kraťasů. Dnes jste ho přistihli, protože jste zůstali doma, není vám dobře, ale jindy jste touto dobou prostě v práci, takže synka nebude mít kdo pokárat. Bude se tam válet opět oblečený. A vy jste si lámala hlavu, jak má to povlečení tak špinavé. Tak teď už víte proč. Svalí se tam, jen co shodí bundu a boty. No mohlo by být ještě hůř, mohl by tam lézt i v botách. To jste se trochu otřásla, fuj to byla představa, ba ne v botách by tam ani ten váš mlaďas nevlezl. Takový zase není. Nicméně i s tímto se musí něco dělat. Jenže kluk si vaše výtky moc k srdci nebere, jedním uchem sem a druhým tam.

vak

Právě pro vás, respektive pro toho vašeho adolescenta neposlušného máme, ale skvělou nabídku. Uděláte radost jemu i sobě. Určitě bude mít v brzké době narozeniny, nebo svátek, pokud ne, odměňte ho třeba za nějaké pěkné školní výsledky nebo výraznější pomoc v domácnosti a nadělte mu sedací vak. Sedací vaky jsou ideálním místem pro posedávání, polehávání, trávení volného času odpočinkem, surfováním na tabletu v horizontální poloze, nebo sledováním filmů.

vak

Uvidíte, že se vám na odestlané posteli rázem přestane válet a bude se povalovat na svém vaku a tam už vám může být jedno, že si nesvlékl kalhoty. Vak se dá jednoduše otřít, když bude znečištěný, je polohovatelný, barevný, některé vaky jsou dvoubarevné, však syna znáte, vyberete jistě ten správný typ a barvu, abyste se mu trefila do vkusu. Nakonec budete oba nadmíru spokojeni.