Výběr kočárku zabere víc času, než byste čekali
Mnoho rodičů si myslí, že budou mít kočárek vybraný za pár minut. Ano, i takoví rodiče jsou, ale vzápětí zjistí, že jim kočárek úplně nevyhovuje. Mnoho rodičů si vybírá kočárek na internetu, což je velká chyba. Každý kočárek je jinak vysoký a těžký, a to jsou dvě vlastnosti, které by si měli rodiče vyzkoušet osobně, než se kočárek rozhodnou koupit. I když se vám to teď možná nezdá důležité, váha kočárku vám může pořádně znepříjemnit manipulaci – skládání a rozkládání, a ukládání kočárku do auta. Zejména lidé s drobnější postavou by potom mohli mít problém, protože některé kočárky mají rámy velmi těžké a jsou celkově neforemné.

kočárek na pláži

Vždy jej osobně zkuste
Zastavte se u nás, a určitě pro vás vybereme kočárek, který vám krásně padne do ruky. Jedním z výrobců, kteří u nás prodávají své skvělé kočárky, je Nuno. Velmi oblíbený kočárek této značky je Nuno Riko, protože má krásný moderní design, mnoho barevných kombinací, a hlavně se s ním skvěle manipuluje.

šedý kočárek

Jeho cena je skvělá – pohybuje se od 7 000 Kč, což je za kvalitní trojkombinaci neuvěřitelně nízká cena. O kvalitu se obávat nemusíte – kočárek je snadno ovladatelný, a poskytne vám i miminku veškerý komfort. Riko se snadno skládá i rozkládá, v autě zabere málo místa a a výrobce myslel zejména na to, aby v kočárku bylo miminku dobře – korba je prostorná a sportovní nástavba jde nasadit proti směru i po směru jízdy.

Někteří výrobci kočárků dbají hlavně na design, což je škoda. Děti jej neocení, a maminky by měly dát přednost jízdním vlastnostem. I když je design příjemné plus, nikdy by o výběru kočárku rozhodnout neměl. Riko vám nabídne skvělé vlastnosti, ale i povedený design, který vám neudělá ostudu ani mezi kamarádkami. Přijďte si k nám zkusit moderní kočárky za dobré ceny, možná bude vaším favoritem Riko.