Péče o domácnost je především na ženách. Ovšem i muži se dokážou vzorně postarat a někdy lépe než žena.

Každý má domov takový, jaký si jej udělá. A ke zkrášlení slouží různé drobnosti. Někdo je pro skleněné věci, jiný pro umělou hmotu, ale asi nejhezčí volba jsou přírodní materiály. Taková mechová koule lze použít do adventního věnce, ale pěkně působí jen tak volně položená, třeba spolu se šiškami na jídelním stole. Vhodné je pod ně dát nějakou ošatku, nejlépe ze slámy. Mech je krásně zelený což uklidňuje, jak známo, a tak se bude i lépe odpočívat. Při pohledu na ten kousíček přírody se hned lépe leží a přemítá. A můžeme k tomu přidat křepelčí vajíčka. Vyfouknutá, pochopitelně.

mech

Obě zmíněné věci si můžete objednat na internetu, a to najednou u jedné firmy, takže neplatíte dvojí poštovné. Věci vám přijdou v jednom balíčku, bezpečně zabaleny, aby cestou neutrpěly žádnou újmu.

Jako každého správného hospodáře vás zajímá, co to bude stát. Za kouli zaplatíte dle její velikosti, zde tedy nelze dát jednoznačnou odpověď. Křepelčí vajíčka cena za kus je opravdu zajímavá. Za celé balení zaplatíte pouhých devadesát osm korun. Ne, nedělte to desíti, protože jich je v jednom balení dvacet. Takže na kolik vyjde jedna skořápka?

vajíčka v ošatce

Pokud jste si to již spočítali, tak jste velmi šikovní. Tyto skořápky pak lze použít různými způsoby. Lze je nechat na již zmíněné ošatce jen tak volně položeny, ale také je lze vázat na stuhy. Samozřejmě, že to chce trochu opatrnosti a umění. Dekorace pak působí velice hezkým a příjemným dojmem. Pokud se navíc použije stuha každá jedna jiné barvy, je efekt ještě lepší a naprosto zaručený. Takové dvě maličkosti, ale když se hezky naaranžují, stává se z nich velká pastva pro oči. Dokážou nám zpříjemnit, jak pobyt doma, tak třeba na chatce, kde máme k té přírodě přece jen trošku blíže než někde ve městě.