Flower box je skvělým doplňkem každé útulné domácnosti, která navíc oplývá hospodyňkou se šikovnýma rukama a estetickým cítěním! Právě nyní je ta nejlepší doba na zakoupení alespoň několika druhů boxů, doobjednat drobné potřebné věcičky a pak již stačí ukradená chvíle času a můžete začít tvořit.

vánoční dekorace

I když – v současné době v předvánočním čase si horko těžko některé, byť šikovné hospodyňky, udělají čas na tvorbu vánočních dekorací, protože jsou uhoněné věčným doháněním úkolů, které si samy nastavují a stanovují. Myslíte si, milé ženy, že skutečně musíte mít vygruntovaný byt od oken až po podlahy, že musíte mít napečeno dvacet druhů domácího vánočního cukroví, mít připravenou štědrovečerní hostinu, která by napojila a nakrmila celou armádu …?

Pojďte se s námi zamyslet nad tím, zda-li není lepší krást pro sebe volné chvilky, ale prostě si sednout v příhodný okamžik spolu s vašimi dětmi, rozprostřít na stůl flower boxy, perličky, smrkové a borovicové větvičky, šišky ze stromů, zajímavě kroucené klacíky, barevné podzimní vylisované listy spadané ze stromů, různé kamínky a začít tvořit spolu s vašimi dětmi?

dekorace vánoční

Strávíte spolu vzácné chvíle pohody, klidu a rozjímání a vštípíte dětem do jejich maličkých makovinek, že Vánoce nejsou běh přes překážky, ale klid a pohoda s maminkou a tatínkem, vzájemné sdílení a radost z povedené vánoční dekorace.

Drobnosti, o kterých jsme psali výše – můžete nasbírat na výletě anebo na rodinné procházce s dětmi, ale flower boxy objednejte do zásoby, abyste mohli začít včas tvořit.

Můžete vybírat z různých barev, velikostí – výšek a průměrů, kulatých anebo ve tvaru srdíčka, jednobarevných anebo strakatých či potištěných vánočními motivy.

Stejně tak je můžete barevně sladit s vybavením vašeho bytu a získat tak úžasnou vánoční dekoraci a přispět s vašimi ratolestmi k zútulnění vašeho domova.