Nenechávejte se pořád oškubávat od různých bankovních institucí. To si přece nikdo nezaslouží! Banky byly kdysi hodně založené na tom, že vydělávaly na úrocích a na penězích, které půjčují. Je tomu tak i dnes, ale díky konkurenci se snaží přizpůsobit a nabídnou lidem také výhodnější podmínky, protože moc dobře mají spočítané, že kdyby to neudělaly, tak by už všichni od nich dávno odešli za výhodnějšími smlouvami. My pro vás máme také velice zajímavý produkt.
uzavření smlouvy o penězích

Americká nebankovní hypotéka. Možná o něm ještě někdo neslyšel, takže si teď povíme o tom, jak to vypadá, když například máte nízký příjem nebo snad na krku exekuci či nějaký záznam v registrech bank a tak vás banky už odmítají a nechtějí vám půjčit peníze. Není to jednoduché, když se musíte prodírat těmito nesrovnalostmi. Banky si pak od vás drží odstup, takže je těžké prokázat, že například v registru jste díky tomu, že jste jenom pozdě splatili jednu platbu či cokoliv podobného. Není jednoduché ani prokázat, že když máte nízký příjem, tak můžete i přesto splácet vysoké částky, které se například hypoték týkají. Zkrátka nikdo vám pak vysokou cílovou částku nedá. Ovšem my jsme jiní.

poházená eura
Hypotéky bez registru znamenají, že se nezabýváme žádnými registry.

Nezajímá nás, jestli máte velký či malý prohřešek a útočiště u nás najde i ten, který má už styky s exekucemi nebo nemůže splácet či je v nějakém jiném průseru. Pokaždé se na nás můžete obrátit a my se pokusíme to nějakým způsobem vyřešit.
U této hypotéky ručíte nemovitostí– ta je dána do zástavby a za ni dostanete peníze. Často to bývá až 70% odhadní ceny nemovitosti, takže k tomu postačí pár fotek, z venku i zevnitř (hned několik) a peníze můžete mít na druhý den.
Jednoduché vyřízení a hodně rychlé! Jednáte pouze s námi a hypotéku si můžete nastavit podle vlastního uvážení. Na jakoukoliv dobu splácení potřebujete třeba od jednoho až do třiceti let.

Tento pojem je známý už dlouhou dobu, ale zatím nebyl nikdo, kdo by byl tak odvážný a udělal opravdu velký pokrok v tomto nebankovním odvětví. Ale teď jsme zde právě my a naše produkty.