Nejeden nastávající pár touží po tom, aby jejich svatební obřad proběhnul v přírodě, v zámeckém parku anebo na zahradě jejich domu. A nejedni snoubenci podobné přání nakonec opustí právě kvůli tomu, že se obávají špatného počasí. A není to vůbec nic překvapivého, neboť všichni moc dobře víme, že i do poslední chvíle azurová obloha se může z hodiny na hodinu zatáhnout a začít pršet, za něco podobného se vám nikdo nezaručí.

svatba

Takže mít střechu nad hlavou je jistota, že nevěsta nezmokne, že se hostina nerozmočí, a že se vaši svatební hosté nerozprchnou. Vždyť nemyslet na dešťovou variantu by byl čirý hazard se štěstím, tím spíše, pokud se jedná o svatbu.
Ovšem existuje způsob, jak neriskovat, a přitom si do syta užít příjemného venkovního prostředí krásné přírody, kterému se nic nevyrovná. Ani představa, že v letním parnu budete namačkáni v dusném sále restaurace není příliš příjemná. A nikdo nechce, aby se všichni hosté nenápadně trousili ven, a poté se již nevraceli. Proto je lepší zvolit kompromisní řešení v podobě slavnostně nazdobeného nůžkového stanu , který se postará o to, aby vás už počasí netrápilo, abyste si celou akci náležitě užili.

obřad

Dodejte své svatbě punc originality

A navíc, takový obřad či hostina pod příjemným a originálním látkovým přístřeškem bude mít své jedinečné kouzlo. Kouzlo orientálních pohádek, kdy si s bílými volánky pohrává větřík a všude okolo jde cítit vůni kvetoucích rostlin či zralého ovoce.
A hlavně nikde okolo vás nebude vznikat nepořádek, nikde nebude rozlité víno anebo cigaretový kouř, vše bude tak nějak přirozené http://byznys.lidovky.cz/co-si-preji-ceske-deti-pod-stromecek-stale-vic-jich-chce-penize-puv-/moje-penize.aspx%3Fc%3DA101222_105403_moje-penize_pks bude tam prostor pro procházky i osobní rozhovory, a hlavně proto, aby všichni na takové akci byli spokojení. A to je jistě to, co si pořadatelé nejvíce přejí. Ženich s nevěstou svůj velký den oslaví ve velkém stylu a všichni svatebčané budou na jejich veselku ještě dlouho vzpomínat a všude okolo ji budou chválit.