Sprcha také není špatná, to je pravda. Nebo zahradní hadice v případě největší nouze. Ale kde je ten nádherný pocit, kdy se ve vodě vznášíte, jak pírko? Kdy můžete udělat několik plaveckých temp? Právě proto máte, nebo brzy budete mít i Vy u svého obydlí bazén s křišťálově svěží vodou, viďte?
ruce pod vodou.jpg
Ale! Ponořili byste se do žabince? Nebo do vody zakalené?
Každá radost z vodních radovánek může být zkažena právě tou divnou vodou v bazénu. Radost z čisté a blýskavě svěží vody něco stojí. Je to starost o vodu. Ano, musíte se postarat o to, abyste mohli kdykoliv do vody skočit a osvěžit se, aniž byste později trpěli nějakými zdravotními problémy. Jestliže dodržujete zásady péče o bazénovou vodu, potom se Vám nic takového nemůže stát.
K prostředkům, které Vám pomohou bazénovou vodu udržovat v její nenapodobitelně jiskřivě čisté podobě, patří určitě vločkovač.
Máte i Vy vločkovač ve své výbavě pro údržbu bazénové vody? Je to vážně fajn prostředek k tomu, abyste se mohli kdykoliv a bez zábran ponořit do lákavě svěží vody ve Vašem bazénu! Zachycuje velké množství nečistot, které se zpět do bazénu nevrátí. Zachytí se totiž právě v těch malých vločkách!
Pokud nenosíte brýle na nose a Váš zrak by se dal srovnat se zrakem jestřába, potom byste bez zásahu vločkovače viděli ve své bazénové vodě pěknou neplechu. Asi by Vás i přešla chuť se nořit!
hladina moře.jpg
Chtělo by se říci: Když nevěříte, vyzkoušejte to. Nepoužívejte vločkovač a uvidíte sami. Ale to následné čištění bazénové vody by Vám asi nikdo nepřál. To byste se ale rychle sháněli po tom zázračném vločkovači, který zajišťuje jasnost a jiskrnost Vaší vody určené k vodním hrátkám! Takže to raději nezkoušejte a dbejte na to, aby ve Vašem koutku pro údržbu bazénu a vody v něm nechyběl ani vločkovač!
Teprve potom si budete moci ve vší pohodě vychutnat plavecká tempa v bazénové vodě.