Určitě jste si vědomi toho, že na silnicích jsoupneumatiky na motorky tím nejdůležitějšímvybavením, které určuje, jak moc si jízdu užijete a především, jak moc bude vaše jízda bezpečná. Mnoho lidí zanedbává výběr, načež se pak nestačí divit tomu, když jim to na silnicích v zatáčce podklouzne nebo dokonce dojde k nějakému pádu. Vy však určitě myslíte dopředu, a proto se snažíte v této oblasti vybrat tak dobře, jak to jenom jde.

motorka

Nemějte strach z vyšších cen

Lidé, jako by se obávali investovat více, než říká zdravý rozum. Když se však podíváte na kvalitní pneumatiky pro osobní automobily, zjistíte, že tam není situace o mnoho jiná. Je však nutné dělat rozdíly mezi obutím pro osobní automobily, které nemají podávat takový výkon jako motocykl. Pokud si tuto skutečnost uvědomíte a budete přistupovat k motocyklu jako ke sportovnímu stroji, pak zjistíte, že ceny nejsou nikterak vysoké.

Jak poznat kvalitní obutí?

Je skladováno v předepsaných podmínkách – ani horko, ani zima
Obutí není starší několika let – čím novější, tím lepší
Jedná se o výrobek osvědčené značky – bezejmenné produkty z Číny raději neberte
Je určené přímo pro váš typ stroje – terénní obutí na silniční stroj není to pravé
Když chcete vybrat to nejlepší, co vašemu stroji může prospět, nebojte se využít rady specialistů. Právě ti vám poradí, co si v této oblasti vybrat, popřípadě jak ještě zlepšit své pocity z jízdy, a to právě na základě kvalitního výběru obutí. Možná si říkáte, že až tak nezáleží na tom, jaké pryže máte na svém stroji obuté, avšak opak je pravdou. Právě to, jaké pryže jsou v kontaktu se silnicí, ovlivňuje nejenom jízdní vlastnosti, ale také celkové bezpečí vašeho stroje a jízdy na něm.

harley

Myslete na své bezpečí a vybírejte rozumem

Určitě vám bude nervy drásat vybírat mezi drahými značkami, které se však prezentují těmito nejlepšími výrobky. Když si však uvědomíte, že jde o výrobek, který vám může v mnoha situacích zachránit život, pak vám bude jasné, že jde o investici, které se není třeba obávat ani při nejmenším.