Solární zahradní sprcha je velice vděčným přístrojem, který si vystačí skoro sám, pouze s přívodem vody a dává nám teplou a příjemně ohřátou vodu. Jak je to možné? Snadno! Když se zamyslíme, tak v horkém letním dni se všechno nahřívá. Často tak hodně, že teplota některých věcí dosahuje extrémních stupňů, proto i tělo této sprchy se dokáže na vysoké stupně zahřát. Jakmile se nahřeje, pak už jenom stačí pustit kohoutek a regulovat přívod vody, stejně tak jako jeho teplotu. Nemusíte se proto obávat toho, že by na vás proudila pouze horká voda, která by dosahovala například až 60°C. Regulace je u všech těchto produktů nezbytná a proto nechybí v žádném z nich. Díky tomu si můžete pustit vodu úplně studenou, úplně horkou nebo tak akorát. Nejčastěji se totiž využívá střední teplota vody, takže by se dalo říct, že jakási vlažná.
bazén nad mořem

Základní parametry

Co je potřeba vědět před instalací?

a) Tento produkt dále nevyžaduje žádný přívod elektrické nebo jiné tepelné energie. Pouze jej nainstalujete na přívod vody.

b) Potřebuje rovné a stabilní místo. Ovšem dá se kdykoliv po instalaci odpojit a můžete mu najít jiné místo.

c) K dispozici jsou i přenosné typy. Ideální například pro zahrádkáře, kteří si tento produkt vezmou na svou zahradu k chatce a pak si ji sbalí domů, aby ji nenechávali na pozemku samotnou a bez dozoru na pospas krádeži.
sportovní plavec

d) Instaluje se na slunné místo, aby se tělo mohlo nahřívat. Díky tomu můžete mít teplou až horkou vodu nebo studenou podle potřeby, kdykoliv k dispozici.

e) Vybírat si můžete z různých druhů. Široká škála druhů umožňuje, že si jistě vybere každý.

f) Nejčastěji se používá v případě domácích bazénů. Říkáte si, co může mít takovýto produkt společného ještě s bazénem? Lidé právě tyto produkty využívají před vstupem do bazénů nebo po jejich výstupu. Zejména je vhodné, když své tělo smočíte před samotným vstupem do bazénu, protože ze své pokožky smyjete zbytky nečistot a nevnášíte je do bazénové vody. Díky tomu udržujete vodu v bazéně čistější a následně do ní nemusíte přidávat tolik chemie, takže rozhodně ušetříte.