Víte, který orgán je pro člověka také životě důležitý a neobejdeme se bez něho? Jsou to bezpochyby i játra. Přes ně přechází všechny škodliviny, které do sebe každý den dostáváme, ze stravy, pití i léků. Tím vším játra velmi trpí a chřadnou.
Můžeme jim ale ulevit, pomoci a regenerovat je. Ptáte se jak? Třeba speciálním přípravkem Liv 52 a jeho pravidelným užíváním. Tento přípravek obnovuje jaterní tkáň, regeneruje a umí zrychlit odbourávání škodlivin, tím zkrátí dobu jejich nebezpečného působení na náš organismus.

hnedé tabletky

Dopřejte vašim játrům příznivé účinky vybraných bylinek

Veškeré příznivé účinky má na svědomí jedinečná směs osmi velmi prospěšných bylin, které jsou obsaženy v každé tabletě.Zastoupení zde mají: Řebříček obecný, Čekanka obecná, Kasia, Kapara trnitá, Oxid železitý, Lilek černý, Tamaryšek francouzský a Vrcholák pravý.

Každá bylinka působí jinak a v tom je právě kouzlo jejich spojení, mohou tak moci v širokém spektru obtíží.Všechny tyto byliny mají na svědomí jedinečné a blahodárné účinky na naše játra a umí zmírnit a pomoci při mnoha obtížích. Přípravek Liv 52 lze užívat preventivně i podpůrně při různých onemocněních.

· Má pozitivní vliv na hladinu cukru i cholesterolu v krvi.
· Pomáhá při nevolnosti, ztrátě chuti k jídlu a nejrůznějších zažívacích problémech.
· Vhodně doplňuje chemoterapii, kdy účinně bojuje právě s nevolností.
· Preventivně jako ochrana působí při užívání různých léků, hlavně pak antibiotik a hormonálních léčiv.
· Regeneruje játra po prodělaných závažných onemocněních, žloutence, borelióze i mononukleóze.

Jak vidět, přípravek má opravdu široké pole působnosti. Užívat by ho však měli pouze dospělí, nikoli děti a těhotné či kojící ženy. Před užíváním se také můžete poradit s vaším lékařem, zda je pro vás vhodný.

Ideální dávkování je 1 – 2 tablety denně po dobu několika měsíců.

keřík, růžová květina